Reviews van deze auteur (115471)

op veel fronten teleurstelling

Review over Spa Wellness Weesp

zaterdagavond 11 oktober naar SaunaWeesp gegaan.

Korte samenvatting: op veel fronten een teleurstelling.

- De grote Turkse sauna was buiten bedrijf. De Kleine was op zithoogte niet warm en zelfs de overvloedig aanwezige scherpe citroengeur kon de muffe rioollucht niet verbloemen.
- Het saunaplein beneden is mooi betegeld maar heeft veel gemeen scherpe randjes die in het gedimde licht slecht te zien zijn. Regelmatig pijnlijk voeten gestoten.
- Finse sauna’s overvloedig aanwezig en voorzien van bordjes 65-70, 80 en 90. In de praktijk stonden ze behalve de 65-70 sauna allemaal op 80 of lager.
- Koude douches zijn niet echt koud en de warme zijn lauw.
- Voor het ‘comfortfood’ waarvoor we van tevoren hadden gereserveerd hebben we uiteindelijk gekozen voor een Saté en een (goedkopere) salade. De keuze was minimaal. De kip van de saté was goed maar de satésaus was minder dan matig. Het werd geserveerd met een klein bakje uiterst zure atjar en vierkant kroekoekjes uit het eerst het beste chipszakje en patatjes. Verder geen enkele groente. Kosten €27. De gamba salade was een potpourri van voorgesneden ijsbergsla, een homp guacemole, veel te veel dressing, en, zo werd trots gemeld, breekbrood! Maar dan wel een stukje van 6 bij 6 cm. Eerlijk is eerlijk, de stukjes gamba’s waren lekker. Het lijkt er echter sterk op dat de bijdrage van de kok zich beperkt heeft tot het openmaken van zakken en leegschudden van flesjes. Kosten salade: €23. We bestelden hierbij twee Affligem Blond. Deze kostten €7.75 per stuk en moesten voor de volle prijs worden afgerekend. Het beloofde alcoholvrije drankje wat we niet genuttigd hebben kon niet verrekend worden, evenmin als het verschil van de salade en het ‘comfortfood’.
- In het restaurant werden we eerste instantie vriendelijk maar volledig verkeerd voorgelicht door de bediening. Pas toen de mevrouw die toezicht hield ingreep omdat ik de bediening te lang ophield werd er serieus ingegaan op ons groeiend verdriet (teksten uit die uit de bediening kwamen’ kom langs om 21:00 want dan is het minder druk’ (het was 18:30), ‘nee u kunt niet reserveren voor een tijdstip’, ‘u mag niet eten bij de haard’)
- Bij het afrekenen aan de balie werd gevraagd of we het naar onze zin hadden gehad. Toen ik zei dat we eigenlijk een beetje teleurgesteld waren en de voorbeelden gaf keek de mevrouw een andere kant op en schoof het bonnetje toe. Eigenlijk was ze in haar eentje de samenvatting van de ervaring die zich laat samenvatten met: niet meer komen. Ik heb haar deze recensie beloofd. Doe er je voordeel mee.

Sterke punten
Het zwembad is prima en de Finse sauna's zijn voldoende.

Zwakke punten
Personeel, onderhoud, eten en prijs

reacties: